Створення сайту починається з передпроектної консультації

Опис процесу консультації з клієнтом для визначення потреб і цілей проекту

Ти тут, а значіть назад шляху нема, тільки розвиток, тільки в перед!

Перед початком розробки вашого веб-сайту важливо провести передпроектну консультацію. Це дозволить вам краще зрозуміти, яким має бути ваш сайт і які цілі ви хочете досягти. Також, рекомендуємо зібрати всі ваші ідеї та референси (приклади існуючих вам сподобавшихся веб-сайтів) в один список перед зустріччю. Це допоможе вам чітко сформулювати свої очікування та побажання щодо роботи сайту і сприятиме ефективній комунікації з розробником. Що детальніше ви уявляєте роботу вашого сайту, тим ефективніше ви зможете співпрацювати з експертом та отримати оптимальний результат.Пам'ятайте, що ваше завдання - це надати ідеї та визначити свої потреби, але конкретні дії та рішення повинен приймати розробник.

Illustration

Головне почати і підтримувати темп

Джастдуіт Євген

Після збору ідей і референсів важливо провести особисту або віртуальну зустріч з розробником. Під час цієї зустрічі розробник може наглядно показати, яким чином ваш сайт може виглядати та які можливості він може надати. Рекомендую поцікавитися досвідом розробки схожих сайтів та обов'язково попросити розробника поділитися своїм портфоліо. 
Так, важливо завжди пам'ятати про маркетингові цілі при створенні сайту. Головна мета - зробити сайт привабливим та зручним саме для вашої цільової аудиторії, забезпечити їй легкий доступ до інформації та послуг, які ви пропонуєте. Під час розробки сайту варто постійно перевіряти, чи відповідає він потребам та очікуванням вашої цільової аудиторії, і коригувати його відповідно до цих вимог. Таким чином, ви забезпечите ефективність та успішність вашого маркетингового проекту.

Зрозуміло що робити, якщо ніт, то напиши сюди, допоможемо зорієнтуватися 

Pfart 1