Вакансія Nocode UX/UI designer

Неповна зайнятість, повна зайнятість. Досвід роботи від 1 року

Вітання!

Мене звуть Євген, я засновник команди Beegom. Ми саме та команда, яка з допомогою no-code платформ, робить світ зрозумілішим та доступнішим.
Використовуючи no-code ми швидше всіх переносимо бізнес наших клієнтів в інтернет. Використовуємо самі популярні сервіси Weblium, Wix, Webflow, та ін. відповідно запиту бізнесу. Займаємось розробкою стратегії просування, використовуємо додаткові інструменти такі як CRM, аналітика і все що може зробити сайт зручнішим для відвідувача і ефективнішим для бізнеса. Постійно шукаємо нові рішення і розвиваємось. 
На проектну роботу в команду потрібен дизайнер, з досвідом у галузі UX/UI дизайну, який збагатить нашу команду своїм творчим підходом та професіоналізмом. Твоїм завданням як UX/UI дизайнера буде створення зручних та привабливих інтерфейсів для користувачів, вміло використовувати готові шаблонні рішення.

Основні вимоги:

● Досвід роботи мінімум на одній платформі: Weblium (преорітетно), Wix, Webflow, Хорошоп, Shop Express;● Робота в Figma на достатньому рівні та ефективна співпраця з командою й замовником;● Уважність до деталей та прагнення до ідеального користувацького досвіду;● Організованість та вміння керувати часом й завданнями для багатьох проектів;● Досвід роботи з різними проектами та адаптація до різних платформ й аудиторій;● Грамотність.

Illustration

Пропоную:● Гнучкий графік роботи;● Підтримка тімліда, постійний розвиток, вивчення нових інструментів;● Екологічний колектив;● Виплати після кожного завершеного проєкту;● Дотичність до проєктів, які наближають Перемогу України;● Командні зустрічі, участь в проєкті Движок.

Якщо ти прагнеш працювати в галузі проектних робіт і створення сайтів, не мислиш нічого о крім цього, тоді нам по шляху!

Choose file

Дякую за відгук

Сьогодні обовязково зв'яжемося

Can't send form.

Please try again later.