Замовити розробку сайту

Трохи про нас

Ми займаємося розробкою сайтів з 2015 року. Спочатку ми опанували WordPress та OpenCart, але згодом зрозуміли, що конструктори сайтів досить ефективно вирішують задачі наших клієнтів. Тому, починаючи з 2018 року, ми активно працювали з Tilda, проте після повномасштабного вторгнення росії, з 24 лютого 2022 року, ми не створили жодного сайту на Tilda. Натомість ми почали освоювати Webflow, Weblium та Wix, які стали частиною нашого арсеналу. Завдяки цьому різноманітному досвіду, ми добре розуміємо переваги та недоліки кожної платформи, що дозволяє нам на етапі проєктування вибрати найкращий інструмент для сайту. Далі ми поділимося своїм досвідом з підприємцями, які розпочали власний бізнес і прагнуть створити якісний сайт.

Статті про етапи розробки сайту

1. Передпроектна Консультація: Опис процесу консультації з клієнтом для визначення потреб і цілей проекту.

2. Планування та проєктування: Етапи розробки концепції сайту, створення прототипів і дизайну.

3. Розробка: Процес верстки сайту, включаючи фронтенд і бекенд розробку.

4. Тестування та Відладка: Методи, які ви використовуєте для забезпечення якості та безпеки сайту.

5. Підтримка та Оновлення: Інформація про послуги підтримки та оновлень, які ви надаєте після запуску сайту.

Часті питання при розробці сайту FAQ

Відповіді на поширені питання: Охопіть найчастіші питання, які задають клієнти, зокрема про вартість, терміни, вимоги до контенту, SEO, адаптивність сайту до мобільних пристроїв та інше.

 • 1. Скільки коштує розробка сайту?

  Вартість розробки сайту залежить від багатьох факторів, включаючи тип сайту, його складність, необхідні функціональні можливості, а також обраний дизайн. Для отримання точної ціни, потрібно заповнити бриф, який дать розуміння виконавцям, скільки часу потрібно потратити на розробку і скільки це буде коштувати для клієнта.

 • 2. Який термін розробки сайту?

  Стандартний термін розробки сайту варіюється від 1 до 6 тижнів, залежно від складності проекту та обсягу роботи. Ми завжди прагнемо дотримуватися встановлених термінів, забезпечуючи при цьому високу якість продукту.

 • 3. Чи потрібна послуга підтримки та оновлення сайту?

  Так, потрібна. Ми маємо декілька різних тарифів. бо знаємо важливість послуги підтримки та оновлення для всіх сайтів, розроблених нашою компанією. Ми розуміємо що сайт постійного оновлюється та оптимізується, для забезпечення максимальної ефективної роботи.

 • 4. Як я можу внести зміни до сайту після його запуску?

  Ми для своїх клієнтів пропонуємо різні варіанти управління контентом, залежно від ваших потреб. Ви можете обрати систему управління контентом (CMS), яка дозволить вам самостійно вносити зміни, або ви можете звернутися до нас за допомогою у внесенні змін.

 • 5. Чи оптимізуєте ви сайти для мобільних пристроїв?

  Так, всі сайти, які ми розробляємо, є повністю адаптивними і оптимізованими для роботи на мобільних пристроях та планшетах. Ми розуміємо важливість мобільної адаптації у сучасному світі. На разі в середньому 75% користувачів виходять в інтернет через телефон, а тільки 25% з персонального комп'ютера.